Loading...

Jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzers

Lāzerepilācija

Lāzerepilācija ir mūsdienīga un efektīva metode, kas ļauj atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma jebkurā ķermeņa zonā ilgtermiņā.

Skaistuma studija La Vie Beauté veic lāzerepilācijas procedūras, izmantojot jaunākās paaudzes ALEKSANDRĪTA lāzeru ar unikālo tehnoloģiju Moveo. Šī tehnoloģija nodrošina noturīgu efektu, kā arī saudzīgu, nesāpīgu un drošu epilācijas procesu. Perfekti gluda āda bez sāpēm un diskomforta.

Kāpēc izvēlēties lāzerepilāciju?

Lāzerepilācija ir pati efektīvākā un drošākā matiņu likvidēšanas metode. Savukārt, aleksandrīta lāzers ar modifikāciju Moveo – labākais, ko spēj piedāvāt mūsdienu tehnoloģijas! Procedūras veic pieredzējuši sertificēti lāzerepilācijas eksperti, ar medicīnisko izglītību. Aleksandrīta lāzers veicina kolagēna sintēzi, tādēļ pēc procedūras āda kļūst jaunāka, tiek likvidēti plankumi un izsitumi

Perfekti gluda āda bez sāpēm un diskomforta.

Dzīve bez ieaugušajiem matiņiem un iekaisuma.

Ietaupītais laiks, daudz laika, ja regulāri cīnāties ar apmatojumu.

Atveseļojoša iedarbība uz ādu. Ilgtermiņa efekts.

ALEKSANDRĪTA LĀZERA
PRIEKŠROCĪBA

Mēs izmantojam aleksandrīta lāzeru ar tehnoloģiju Moveo. Darbības pamatā ir aleksandrīta akmens refrakcijas efekts, kas absorbē matu pigmenta enerģiju.

Aleksandrīta lāzera stars neizkliedējas un nonāk saskarē ar ādu, kas dod vislabāko rezultātu salīdzinājumā ar citiem, bet tajā pašā laikā ir pilnīgi drošs.

Mūsu lāzerepilācijas speciālisti veic procedūru, izmantojot Motus AX metodi. Šī ir inovatīva un līdz šim vienīgā ātrgaitas tehnoloģija pasaulē.

Komforta noslēpums slēpjas dzesēšanas sistēmā, kas iebūvēta Moveo safīra uzgalī. Uzkarsējot matu sīpoliņu, uzgalis acumirklī atdziest līdz 15°C.

Lāzeram ir 20 mm garš safīra uzgalis un impulsa frekvence 10 Hz. Šādas īpašības ļauj atbrīvoties no matiņiem no 10x10 cm laukuma 30-40 sekundēs.

Lāzers apstrādā praktiski visus ādas fototipus un jebkuru matu krāsu, izņemot sirmus un pūkainus baltus.

Aleksandrīta lāzers
              ar tehnoloģiju Moveo
Lāzerepilācijas
              speciālisti
Lāzeram ir 20 mm garš safīra uzgalis

Jebkuri jautājumi?
Apskati FAQ!

Joprojām ir neatbildēti jautājumi un ir nepieciešams sazināties?

 • Jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzers ar tehnoloģiju MOVEO, kas nodrošina ilgtermiņa efektu, drošību un nesāpīgu procesu. Lieliski der Baltijas reģiona cilvēkiem.
 • Sertificētie speciālisti ar medicīnisko izglītību.
 • Ērta atrašanas vieta, autostāvvieta-pirmā stunda bez maksas.
 • Pieraksta iespēja gan rītos, gan vakaros.
 • Lojalitātes programma.
 • Atmosfēra. Patīkama laika pavadīšana un noderīgas rekomendācijas no mūsu specialistiem.

Mēs par augstākajiem standartiem itin visā! Laipni lūgti!

Viennozīmīgi, jā. Lāzerepilāciju var veikt, ja matiņi ir pavisam tumši. Jo lielāks kontrasts starp matu un ādas krāsu, jo ātrāks ir rezultāts.

Lāzerepilācija nav aizliegta, bet noteiktai piesardzībai ir jābūt. Rekomendējam neuzsākt lāzerepilācijas kursu sejas zonās vasarā un atlikt to līdz rudenim. Vasarā lāzerepilāciju var turpināt veikt zonas, kas nav pakļautas tiešajiem saules stariem- paduses, bikini un citi.

Veicot lāzerepilāciju atklātās zonās- rokas, kājas, seja un citi- ir jāizvairās no tiešas saules sauļošanas, vismaz divas nedēlas pirms un pēc procedūras. Uzturoties saulē noteikti lietojiet līdzekļus ar SPF- vismaz 30, labāk 50, ne tikai epilētājās zonas, bet visās zonās, kas pakļautas saules ietekmei.

Pirms un starp procedūrām nav jāataudzē matiņi. Matiņus drīkst noskūt ar skuvekli vai nogriezt ar šķērītēm.

Epilēt, izraut gan nedrīkst, būtu jāatsakās no matu epilācijas metodiem, kas traumē mata folikulu- vaksācija, šugarings, epilators un citi.

Mūsu studija ir pieejamas dāvanu kartes, lai iepriecinātu mīlos un tuvos. Kartes ir pieejamas jebkādā Jums vēlamajā vērtībā, ko var izmantot visiem mūsu pakalpojumiem.

Mūsu studijā mēs veicam lāzerepilācijas procedūras, izmantojot jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru, kas nodrošina nepārspējamu ilgtermiņa efektu, absolūto drošību, nesāpīgu epilācijas procesu un lielu ātrumu.

Procedūru skaits ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tai skaitā arī no apstrādājamās zonas.

 • Vidēji ir vajadzīgas 6 procedūras.
 • Kaut gan efektu Jūs redzēsiet un jutīsiet jau pēc pirmās procedūras ar mūsu aleksandrīta lāzeru.
 • Padušu zonai var pietikt ar 4 procedūrām.
 • Citās zonās ir vajadzīgas vidēji 6 procedūras, retāk līdz 8.

Svarīgs ir arī INTERVĀLS starp procedūrām, kas jābūt 4-6 nedēļas. Jūsu ērtībām, precīzāku apmeklējuma grafiku saskaņosim klātienē pirmās procedūras laikā.

Mums bieži jautā par atsāpināšanu lāzerepilācijas veikšanai. Ar mūsu aleksandrīta lāzeru atsāpināšana nemaz nav vajadzīga. Ņēmot vērā, ka daži klienti tāpat uztraucās pirms pirmās procedūras un salīdzina savas sajūtas ar citiem lāzeriem, Jūsu komfortam un sirdsmieram mūsu studijā esam sarūpējuši atsāpinošos līdzekļus.

Un, kā Jūs domājiet, cik reizes mums nācās tos pielietot? Nevienu! Atsāpinošo līdzekļu krājumus nav aiztikts ne reizi! Jo mūsu aleksandrīta lāzers- tas ir ne tikai efektīvi un droši, bet arī bez sāpēm un diskomforta!

 • Procedūrai vēlams pieteikties vismaz 2 nedēļas iepriekš, lai tiktu vēlamajā dienā un laikā.
 • Nedrīkst sauļoties divas nedēļas pirms un pēc procedūras.
 • Atteikties no citām matu epilācijas metodēm, kas traumē mata folikulu –vaksācija, šugarings epilators vai elektriskais epilators u.c - vismaz 2-3 nedēļas pirms procedūras.
 • Piesardzīgi lietot medikamentus, galvenokārt antibiotikas, antidepresantus, hormonālos preparātus. Ja kaut tiek lietots, procedūra jāpārceļ vai jākonsultējas ar mūsu speciālistiem, jo tas var ietekmēt procedūras gaitu un rezultātus.
 • Pirms procedūras nelietot dezodorantus, eļļas, krēmus un spirta losjonus apstrādājamās zonās.
 • Nav ieteicams lietot pašiedeguma līdzekļus 7-10 dienas pirms seansa.
 • Pirms procedūras ir jānoskuj visas zonas, kuras plānojiet apstrādāt ar lāzeri (izņemot seju).

Moveo lāzerepilācija – tas ir komforts un efektivitāte vienā tehnoloģijā!

 • Pēc pirmās procedūras tiek noņemti līdz 40-80% matu, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē.
 • 3-4 dienas pēc procedūras var novērot paātrinātu matu augšanu – parādās tā saucamā "viltus" matu augšana. Šis efekts tiek novērots, jo matiņi pamazām iznāk no matu folikulam.
 • Pēc 10-20 dienām matiņi sāk izkrist.

Lai sasniegtu vislabāko efektu un nostiprinātu rezultātu, ir jāveic vairākas aleksandrīta lāzerepilācijas sesijas. Lāzerepilācijas biežums ar Moveo tehnoloģiju ir 4-6 nedēļas.

Lai sasniegtu labāko rezultātu, mēs rekomendējam:

 1. Divas nedēļas pēc procedūras izvairīties no sauļošanās, ieskaitot solāriju.
 2. Atklātās zonās regulāri lietot līdzekļus ar SPF – vismaz 30, labāk – 50.
 3. Atturēties no pirtīm (pārkaršana var negatīvi ietekmēt ādu) un baseina apmeklējuma (hlors var izraisīt ādas kairinājumu) 24 stundu laikā.
 4. Atteikties no sporta zāles apmeklējuma un izvairīties no ievērojamām fiziskām aktivitātēm 48 stundas pēc procedūras.
 5. Nelietot kosmētiku ar aktīvām sastāvdaļām (skābes, retinols, enzīmi u.c.), kā arī atteikties no skrubja un pīlinga lietošanas apstrādātājās zonās 4-5 dienas.
 6. Procedūras dienā nelietot dezodorantus padušu zonā, lai neradītu kairinājumu.
 7. Izvēlēties ērtu apģērbu, lai izvairītos no berzēšanas apstrādātajās ādas vietās.

Cenu diapazons ir norādīts tādēļ, ka gala cena ir atkarīga no apstrādājamās zonas laukuma ( cm2). Visbiežāk sanāk vidēja vērtība, bet precīzāk var noteikt pirmās procedūras laikā.

Īsumā par svarīgāko:

 • Divas nedēļas pēc izvairīties no sauļošanās.
 • Regulāri lietot SPF krēmus.
 • Atturēties no pirtīm un baseina 24 stundu laikā.
 • Atteikties no sporta zāles 48 stundas.
 • Nelietot skrubi, pīlingu, kosmētiku ar skābēm, retinolu u.c. aktīvas vielas 4-5 dienas.

Tas ir atkarīgs no apstrādes zonas un zonu skaita, tāpēc diapazons ir diezgan plašs- no 20 minūtēm, ieskaitot kartiņas noformēšanu, un līdz pat divām stundām.

 • Procedūrai vēlams pieteikties vismaz 2 nedēļas iepriekš, lai tiktu vēlamajā dienā un laikā.
 • Nedrīkst sauļoties divas nedēļas pirms un pēc procedūras.
 • Atteikties no citām matu epilācijas metodēm, kas traumē mata folikulu –vaksācija, šugarings epilators vai elektriskais epilators u.c - vismaz 2-3 nedēļas pirms procedūras.
 • Piesardzīgi lietot medikamentus, galvenokārt antibiotikas, antidepresantus, hormonālos preparātus. Ja kaut tiek lietots, procedūra jāpārceļ vai jākonsultējas ar mūsu speciālistiem, jo tas var ietekmēt procedūras gaitu un rezultātus.
 • Pirms procedūras nelietot dezodorantus, eļļas, krēmus un spirta losjonus apstrādājamās zonās.
 • Nav ieteicams lietot pašiedeguma līdzekļus 7-10 dienas pirms seansa.
 • Pirms procedūras ir jānoskuj visas zonas, kuras plānojiet apstrādāt ar lāzeri (izņemot seju).
Top