Loading...

Aleksandrīta lāzers

Vai Jums iepriekš ir bijusi epilācijas pieredze ar aleksandrīta lāzeru, un vai tā bija sāpīga? Tas ir iespējams, bet ne mūsu studijā!


La Vie Beauté Layer 3
La Vie Beauté Layer 4
La Vie Beauté Layer 5
La Vie Beauté Layer 6

La Vie Beaute salona speciālisti izmanto nevis klasisko aleksandrīta lāzeri, bet gan jaunākās paaudzes ierīci – itāļu kompānijas DEKA aleksandrīta lāzeru Motus AX ar patentētu sistēmu Moveo un iebūvētu dzesēšanas sistēmu.

Aleksandrīta lāzers ir visefektīvākais un mūsdienīgākais lāzers apmatojuma likvidēšanai. Pateicoties lielākai jaudai, tas palīdz atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem salīdzinoši īsā procedūru ciklā (piemēram, ātrāk nekā ar diodes lāzeru).

Ar ko Motus AX aleksandrīta lāzers atšķiras no citiem aleksandrīta lāzeriem:

  • Revolucionāra pieeja matiņu likvidēšanā. Strādājot ar Motus AX, speciālists veic dinamiskas kustības ar manipulu 10x10 cm platībā, nevis apstrādā matus ar vienreizēju impulsu. Tas saīsina procedūras laiku.
  • Ilgmūžība. Safīra uzgalis kalpo ilgi, un pie tā nelīp klāt matiņi. Speciālistam šo sistēmu tas padara praktisku un ērtu.
  • Bez sāpēm. Tradicionālā aleksandrīta lāzera epilācija var būt sāpīga, un ne bez blakusparādībām tumšākas ādas īpašniecēm. DEKA ar jauno MOVEO uzgali nodrošina lieliskus rezultātus, vienlaikus padarot procedūru drošu un nesāpīgu. Enerģija tiek sadalīta daudzos mazos impulsos, lai lāzers darbotos maigi, sildīšana būtu vienmērīga un lokalizēta pašā folikulā, nebojājot un nesakarsējot ādu.
  • Ērta izmantošana. Kontakta uzgaļa maigums un manevrētspēja padara to ļoti viegli lietojamu. Speciālists dinamiski kustina manipulu pa ādas laukumu 10 x 10 cm, kas paātrina procedūru un padara to komfortablāku.
  • Roktura materiāls. Moveo uzgalis ir izgatavots no safīra, kas viegli pārnes visu ierīces izstaroto lāzera enerģiju uz ādu. Šāda tipa raidītājs samazina enerģijas noplūdi uz ādas, tādējādi palielinot lāzera starojuma pārraides efektivitāti.

Kā tas darbojas?

Ierīce izmanto lāzera enerģijas uzkrāšanas sistēmu un turpmāko tās sadalīšanu vairākos staru kūļos. Ar citām lāzera ierīcēm epilācijas laikā 50% enerģijas tiek zaudēts ceļā uz folikuliem. Aleksandrīta lāzera gadījumā gaismas stars iekļūst tieši folikulos, ietekmē pigmentu un uzkarsē to, nevis ādas virsmu.

Šāds lāzers būs piemērots cilvēkiem ar I-V ādas fototipiem, bet standarta aprīkojums iedarbojas tikai uz I-III ādas fototipiem. Līdz ar to, katrs klients pieredzēs pilnīgi nesāpīgu nevēlamo matiņu iznīcināšanu, bez dedzināšanas vai diskomforta, apdegumiem vai pigmentācijas.

Tas nav sāpīgi!

Pateicoties Moveo sistēmai (epilācija kustībā) un iebūvētajai dzesēšanas sistēmai, safīra uzgalis, kas pieskaras ādai, vienmēr tiek atdzesēts līdz 15 grādiem. Tāpēc epilācija rada patīkamu vēsumu.

Kas ir Moveo?

Jaunākā tehnoloģija, kas pirmo reizi izmanto inovatīvu rokas bloku ar dzesējošu safīra cilindrisku uzgali. Safīra raidītājs samazina enerģijas noplūdi uz ādas, tādējādi palielinot lāzera starojuma pārraides efektivitāti. Tajā pašā laikā lāzera enerģija var atkārtoti iziet cauri vienai un tai pašai zonai, nodrošinot nekaitīgu, nesāpīgu un viendabīgu rezultātu.

Mēs augstu vērtējam ātrumu!

Mūsu iekārta ļauj ātri apstrādāt lielas platības. Lai apstrādātu 10x10 cm lielu ādas gabalu, speciālistam būs nepieciešamas kādas 25 sekundes. Tas nozīmē, ka epilācijas procedūra paies tik ātri un nesāpīgi, ka varēsiet to veikt pusdienu pārtraukuma laikā, un vēl izdosies paspēt ieskriet kafejnīcā.

Nāciet un pārliecinieties paši! Lāzerepilācija var būt pilnīgi nesāpīga un neticami efektīva.

Top